Size Özel Proje Üretir

BTH A.Ş. - Apartman Yönetimi:

BTH - Apartman Yönetimi

Apartman Yönetim Hizmetlerini ilk olarak 2013 yılında İstanbul da vermeye başlayan BTH Bina Tesis Hizmetleri A.Ş. kısa sürede hizmet ağını genişleterek Akdeniz, Ege, Marmara bölgesi ağırlıklı olmak üzere ülke genelinde yaymış bulunmaktadır.


Profesyonel yöneticilik hizmetlerini bina, tesis, apartman, site, rezidans, alış veriş merkezi ve tüm toplu yaşam alanlarında vermeye başlayan BTH A.Ş. yöneticiliğini yaptığı alanlara bünyesinde bulundurduğu uzman yöneticileri sayesinde artı değer katmaya devam ediyor.


Bakım onarım, teknik servis bölümleri, tedarikçileriyle aksaklıkları ve eksiklikleri anında gideren BTH A.Ş. bugün sektörün önde gelen şirketlerin başında yer almaktadır.


Apartman Yönetim Şirketleri içerisinde hizmet verdiği binaların değerini, huzurunu artıcı çalışamalıyla adından sıkça bahsettirmeye başlayan BTH A.Ş. kaliteli hizmetin adı konumundadır.


Bize ulaşın!.. BTH Bina Tesis Hizmetleri A.Ş. yönetim hizmetleri alanında bina yönetimi, avm yönetimi, apartman yönetimi, residence yönetimi, site yönetimi, tesis yönetimi hizmetleri vermektedir. Tel: 0531 836 61 64

Apartmanınızın neye ihtiyacı var?

- Deneyimli ve uzman bir yöneticiye,

- Mali müşavirlik hizmetlerine,

- Hukuk hizmetlerine,

- 634 KMK meddelerine uygunluğuna,

- Risk analizine,

- Afet durumu hazırlığına,

- İSG koşullarının sağlanmasına,

- Temizliğe,

- Güvenliğe,

- Enerji tasarrufuna,

- Bakım onarıma,

- Çevre düzenlenmesine ve peyzaj mı?

BTH - Apartman Yönetim Toplantısı

Tüm bu hizmetlerin yanında binaların her bakımdan sağlıklı ve huzurlu olmasını sağlıyoruz ve kiralamaya kadar bir çok alanda tam hizmet veriyoruz.


Evimiz, Yuvamız,

BTH Bina Tesis Hizmetleri Apartman Yöneticiliği

En çok huzuru ve güveni aradığımız yerdir evimiz.

Şehirleşmeyle birlikte apartmanlar hızla çoğaldı ve yükselerek gökdelene dönüştü ve bir binada onlarca daireler oluştu.

Bu tür toplu yaşam alanları ( apartman, site, residence ) iyi idare edilebildiğinde bir çok avantajı elde edebilir hale geldi.

Apartman yönetim şirketleri ülkemizde yeni olmasına rağmen hızla kendilerini geliştirmeye başladılar.

Bir apartmanı yönetmek yalnızca aidat toplamaktan ibaret değil. Kat maliklerine bir çok hizmet sunmak ve bu hizmetlerin ekonomik olmasıyla birlikte kalitelide olmasını da sağlamak yönetim şirketlerinin profesyonelliğine ve uzmanlığına da bağlı.

BTH A.Ş. yönetim bölümü yönetiminde bulunduğu bina, tesis, avm, apartman, site, residence gibi yerleri kullananlara en iyi hizmetleri sunmak için sürekli arayış ve yenilenme çabasını göstermektedir.

Gösterdiği bu çabalar neticesinde yönetiminde bulunduğu alanları kullananlar hizmetin kalitesini ekonomik fiyata alabiliyorlar.

Sağlık hizmetinden güvenliğe, danışmanlık hizmetinden temizliğe, bakım onarım, peyzaj vb. daha birçok hizmeti BTH müşterilerine sunarken bu hizmetlerin en iyisi olması için titizlikle seçtiği kişi ve kuruluşlardan almaktadır.

Kat malikleri arasında herhangi bir anlaşmazlığa sebep oluşturmamak ve olan anlaşmazlığı sonlandırmak içinde çalışma yapıyoruz.

Ortak hizmetleri sağlamak için kat malikleri arasında sağlıklı bir köprü oluşturabilir, aidat vb. konularla dostlukları tehlikeye giren veya her an dostlukları yara almamasını apartmanınızın yönetimini yönetim şirketlerine devrederek sağlayabilirsiniz.

Apartmanınızın yönetimini BTH A.Ş. ye vermeyi düşündüğünüzde yöneticilerimizle irtibata geçin.

Yöneticilerimiz sizleri ziyaret etsin ve yönetim planınızı oluştursun veya mevcut yönetim planınız üzerinde değerlendirmelerde bulunsun.

Sunulacak hizmetler hakkında sizleri bilgilendirsin.

SSL Certificate